Přílohy:

hr-wtw-katalogovy-list


HR - WTW - Kruhové izolované potrubí - TROUBY

Je jedinečný plastový potrubní systém, lehký, pružný, snadno zpracovatelný a profesionálně vypadající.
Sestavné potrubí pro systémy větrání a rekuperací při proudění přívodního a odvodního vzduchu. Útlum hluku v rozvodech vzduchu pro vytvoření komfortního vnitřního prostředí. Potrubní systém spojuje jedinečné technické parametry a snadnou montáž.
Díky schopnosti rychlé montáže potrubí základní délky 2 m a možnosti jednoduchého spojení speciálními objímkami je systém velmi flexibilní bez nutnosti pevných spojů. Výsledek je vzhledný a velmi efektivní.
Rychlá a snadná montáž.
Unikátní pružnost dává jedinečné možnosti umístění v malých prostorech.
Oblouky minimalizují nároky na prostor.
Antracitová barva rozvodů má praktické výhody a pěkný vzhled.
Snadná kontrola a čištění pomocí demontovatelných objímek.
Výborné proudění vzduchu, hlukové a tepelné vlastnosti kombinované s výhodou pružnosti potrubí a profesionálního vzhledu systému.

Potrubí o délce 2 m zajišťuje rychlou montáž s velmi malými zbytky materiálu. Pružný materiál potrubí umožňuje využití malého prostoru pro rozvody a jednoduché napojení na větrací jednotku. Potrubí a oblouky nejsou dodávány společně s objímkami. Potrubní systém je jednoduše kontrolovatelné a čistitelné přes kontrolní objímky. Speciálním nožem se dosáhne rovných a ostrých řezů při úpravě délky potrubí.

Varianty:
Ø125mm, Ø150mm, Ø160mm, Ø180, Ø200.

Sestava:
Potrubí, oblouky, montážní spony, spojky

Nutno objednat zvlášť.

 


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, ERICOM s.r.o., se sídlem Strašov 130, Strašov, 533 16, IČ: 06219543, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím