Přílohy:

navod-ads-co2-d | katalogovy-list-ads-co2-d


Čidlo ADS- CO2-D

Kanálové čidlo CO2 měří koncentraci oxidu uhličitého ve vzduchovém kanále. Je vhodné pro systémy kontrolující kvalitu vzduchu, ventilační a rekuperační systémy atd.

Zařízení je určeno pro měření koncentrace CO2 ve vzduchovém kanále s analogovým napěťovým výstupem 0 - 10V nebo proudovým výstupem 4 – 20 mA, přičemž toto výstupní napětí nebo proud jsou úměrné koncentraci CO2. Čidlo je schopno měřit koncentraci CO2 ve vzduchu v rozsahu 0 ppm až 2000 ppm. Měření CO2 pracuje na principu závislosti útlumu infračerveného záření na koncentraci CO2 ve vzduchu. Na rozdíl od podobných senzorů na elektrochemickém principu má velmi dobrou dlouhodobou stabilitu. Čidlo je vybaveno výstupním relé, které může spínat ventilaci, pokud je dosažena nastavitelná úroveň koncentrace CO2. Umožňuje efektivně ovládat ventilaci v závislosti na znečištění vzduchu pro minimalizaci spotřeby energie. Obsah CO2 ve vzduchu má velmi dobrou vypovídací schopnost o kvalitě vnitřního vzduchu v prostorách, kde se nachází větší množství lidí. Čidlo je výhodné použít pro řízení ventilace např. v kancelářích, kinech, hotelech, nemocnicích, tělocvičnách, školách, školkách, fitcentrech a podobně. Měření koncentrace CO2 ve vzduchu umožňuje velmi úsporné řízení ventilačních systémů.

pracuje na optickém principu NDIR
nevyžaduje údržbu během provozu
analogový výstup 0 – 10V
nastavitelná úroveň spínání relé
snadná montáž
dlouhá životnost a stabilita

do vzduchotechnického kanálu
◦ napájení 24 V AC/DC
◦ analogový výstup
◦ výstupní relé

Rozměry 257x100x60 mm


Mohlo by Vás zajímat

Novinky

Čidlo NL-ECO-CO2

Čidlo NL-ECO-CO2

4 334 Kč

Doporučujeme

Čidlo ADS-CO2

Čidlo ADS-CO2

skladem u dodavatele

od 4 058 Kč

Provozovatel webu, ERICOM s.r.o., se sídlem Strašov 130, Strašov, 533 16, IČ: 06219543, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím