Přílohy:

duplex-easy-katalogovy-list | duplex-easy-letak


DUPLEX Easy - univerzální větrací jednotka s rekuperací tepla pro větrání domů

Rekuperační jednotka DUPLEX Easy jako jedna z mála umožňuje instalaci ve třech základních poloháchpodstropní, parapetní a podlahováProtiproudý rekuperátor s vysokou účinností, úsporné EC ventilátory, automatická by-passová klapka, kompaktní rozměry pro instalaci do podhledů, možnost regulace na konstantní tlak v přívodním potrubí nebo možnost rozvážení přívodu a odvodu vzduchu a díky použitému EPP také nízká hmotnost. Jednotky jsou určeny pro komfortní větrání všech typů bytových i občanských staveb, zvlášť vhodné jsou pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy i byty v bytových domech se systémem decentrálního větrání. Splňuje nejnáročnější požadavky - certifikát Passive House Institute. Jednotku je možné doplnit o volitelné externí příslušenství – elektrické ohřívače, uzavírací klapky atd. Součástí jednotky je modul regulace s dotykovým ovladačem CPA pro intuitivní a snadné ovládání celého systému řízeného větrání. Samozřejmostí je široká škála externích vstupů v podobě čidel kvality vzduchu, ovládání z koupelen nebo kuchyně apod.
V balení naleznete jednotku s 3 m kabelem (vidlice) pro připojení do sítě, dotykový ovladač CPA (připojen do jednotky na 3 m kabelu), matice a podložky pro snadnou montáž, hadici pro napojení odvodu kondenzátu 1/2" a samozřejmě návod.

Vyrobeno v ČR.

Rekuperační jednotka DUPLEX 250 Easy je součástí programu Nová zelená úsporám pod kódem SVT5057DUPLEX 300 Easy pod kódem SVT66.

Dostupné varianty:

  • DUPLEX 250 Easy - vzduchový výkon 250 m3/h
  • DUPLEX 300 Easy - vzduchový výkon 300 m3/h


Podobné zboží

Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, ERICOM s.r.o., se sídlem Strašov 130, Strašov, 533 16, IČ: 06219543, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím