Dotykový ovladač CPA

Dotykový ovladač pro jednotky s regulací CP. Zajišťuje komfortní ovládání všech funkcí zařízení je dodáván samostatně. Nástěnné provedení.
Jednotky s regulací CP je vždy nutné doplnit regulátor CPA, nebo CPB.
Komfortní regulace nabízí intuitivní ovládání a širokou škálu nastavitelných parametrů.
Systém umožňuje připojení externího vstupu pro zvýšení výkonu větrání (signály z místností, např. WC, koupelna, kuchyň), vstup 0–10 V pro řízení výkonu podle čidel kvality vzduchu (CO2, rH).
Rovněž je možné připojit integrovaný, nebo externí elektrický předehřívač (pro ochranu rekuperačního výměníku před namrzáním) i dohřívač vzduchu (pro dosažení požadované teploty přiváděného vzduchu).
Standardní regulace dále poskytuje možnost ovládání uzavíracích klapek na přívodu i odtahu. Výběr ze dvou základních ovladačů CPA – nástěnný dotykový ovladač, nebo CPB – nástěnný mechanický ovladač

Barva:
Slonová kost


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, ERICOM s.r.o., se sídlem Strašov 130, Strašov, 533 16, IČ: 06219543, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím